Witajcie to jest mój pierwszy z nadzieją, że zbiorę jakieś grono interesantów :)
To nie jest blog dla każdego :P
Interesuje mnie ze sztuki muzyka, wszelka, uważam, że mogę zrozumieć jej brzmienie, jej kształt mimo iż nie jest on moim ulubionym, albo lubianym. Choć ten fakt wydaje się być wydumany. To wiem co to znaczy nie rozumieć czyjejś twórczości.
W kierunku magiczny, to nie jest zabawa, a ni żadne inne bzdety czy też jakaś choroba. Choć nie mam dowodu, jednak świat, mnie zaskakuję swoją odpowiedzią na tą teorię.
Fizyka, kiedyś pośród ludzi budziłem przesadne zainteresowanie się tym kierunkiem nauki. Ale dla mnie to nie tylko, dziecko astronauta, lecz tak, że prawdziwa pasja. Nie jest ze mnie prymus, ale myślę, że powinienem tym się zająć, by studiować na poważnie.
Tak dodając interesują mnie seriale i gry.
Czasem sam mam wrażenie, że się za wieloma rzeczami interesuję :D
Ale myślę, że da się to uzasadnić :)
Dlaczego zakładam bloga, ponieważ, chciałem się podzielić moją twórczością.
Ale dziś w sieci, nie właściwie się traktuje artystów odbiera im się ich pomysły i przywłaszcza sobie :/. Ale mimo wszystko, nie da się ukrywać i musisz się podzielić swoim doświadczeniem.
jedną z ciekawostek jest to że takiemu kserownikowi, nie uda się poznać naszych przyszłych pomysłów. Tak, że jeśli wierzysz w swoje pomysły, myślę że świat ci to wynagrodzi i ukaże to by ludzie poznali kto jest tego właścicielem.
Ale ważne, a bym chciał zauważyć, wasze zadowolone mordki. Ja jako twórca, między innymi muzyk, gdy wam przedstawię te brzmienia, tylko tego między innymi pragnę i też zrozumienia mojego przekazu, pokazania co wy na to :)
Co więcej dodać na więcej informacji poświęcę inne posty.